Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce "Kontakt"

FAQ (często zadawane pytania)

Na czym polega technologia nadruku Flex?
Jest to specjalna, cienka folia wgrzewana w koszulkę specjalistyczną prasą. Nadruk w 100% odporny na pranie, pękanie i blaknięcie - będzie dobrze wyglądał aż do zdarcia koszulki. Zaletą takiego sposobu wykonania koszulki jest wytrzymałość i estetyczny wygląd (ostre brzegi nadruku).
Na czym polega technologia nadruku DTG?
Nadruk wykonywany bezpośrednio na koszulce przy użyciu specjalistycznej drukarki. Nadruk jest trwały, miękki i elastyczny. Koszulkę z nadrukiem DTG należy prać na lewej stronie w temperaturze 30-40°C
Jake są koszty dostawy?
Aktualny cennik dostępny jest TUTAJ
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czas przygotowania koszulek do wysyłki lub odbioru osobistego wynosi zazwyczaj 24-48h (maksymalnie 3 dni robocze) od momentu zaksięgowania płatności. Jeśli z jakichś względów termin ten nie może być dotrzymany poinformujemy o tym telefonicznie bądz poprzez e-mail.
Jak prać koszulki?
Nadruki na naszych koszulkach są wykonywanie w technologii FLEX Premium oraz DTG. Koszulki z nadrukiem FLEX należy prać w pralce w 40st.c, z wybranym programem dla bawełny. Koszulki z nadrukiem DTG należy prać w 30st.c, odwrócone na lewą stronę, delikatnie wirować. Koszulki należy prasować obrócone na lewą stronę, nie prasować po nadruku.
Czy mogę odebrać koszlkę osobiście?
Tak, zamówione koszulki można odebrać w naszej pracowni w Krakowie na ulicy Smoleńsk 22/1, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00.
Czy mogę zmówić dodatkowy nadruk ?
Tak, możemy umieścić dodatkowy nadruk na koszulce. Koszt dodatkowego nadruku ustalamy indywidualnie, prosimy o kontakt sklep@freshthing.pl
Czy muszę się rejestrować aby dokonać zakupu ?
Nie, zakupu w naszym sklepie można dokonać bez rejestracji.
Czy można zwrócić/wymienić koszulkę?
Każda koszulka jest wykonywana na indywidualne zamówienie. Istnieje jednak możliwośc wymiany/zwrotu koszulki jeśli nei spełni wymagań.
Jak dobrać odpowiedni rozmiar koszulki?
Aby odpowiednio dobrać rozmiar koszulki, najlepiej zmierzyć którąś z posiadanych już koszulek i porównać jej rozmiary z rozmiarami w tabelce na stronie http://freshthing.pl/tabela-rozmiarow